Green-Split

Metalowa taśma 15 cm x 15 metrów | Obrzeże trawnikowe | Palisada ogrodowa | Obrzeża ogrodowe


Numer przedmiotu RKB-ALU-15-15

Hersteller: Green-Split

RRP 714,37 zł
510,26 zł *
Zawartos 15 metr
Cena jednostkowa 34,02 zł / metr
Gotowy do dostarczenia w ciągu 24 godzin!

* w tym VAT wyl. Przesyłka

Szybka wysyłka Dzięki DHL lub UPS bardzo szybko otrzymasz Twoje zamówienie!!

Najwyższa jakość Produkty najwyższej jakości od wiodących światowych producentów!

Satysfakcja klientów Ponad 90% naszych klientów jest zadowolonych z zakupów i poleca nas innym.

Serwis blisko Ciebie Usługi montażowe na miejscu: ponad 50x w Polska.

Metalowa taśma 15 cm x 15 metrów | Obrzeże trawnikowe | Palisada ogrodowa | Obrzeża ogrodowe

Jeśli chcesz, zachować strukturę ogrodu i oddzielne grządki i trawniki, nie można uniknąć stosowania odpowiedniego obrzeża trawnika. Nasza metalowa taśma do obrzeży trawnikowych jest idealnym wyborem do tego celu. Specjalny stop aluminium i cynku zapewnia długą żywotność i wysokiej jakości wygląd, a obrzeże trawnikowe w postaci praktycznej taśmy pozwala na szczególnie elastyczne i łatwe układanie.

Dlaczego opłaca się używać taśmy do obrzeży trawników

Wykorzystanie taśmy do obrzeży trawnikowych przynosi wiele korzyści. Z jednej strony, wysokiej jakości obrzeża trawnikowe zapewniają wyraźną strukturę ogrodu. Z drugiej strony, układając taśmę obrzeży trawnikowych, można bardzo dobrze uniknąć niechcianego wrastania trawy w sąsiednie rabaty.

 

Dodatkowo, taśma do obrzeży trawnikowych ułatwi Ci koszenie krawędzi trawnika, dzięki czemu będziesz mógł nadać swojemu pieczołowicie pielęgnowanemu trawnikowi szczególnie dobry kształt.

Nasza metalowa taśma do obrzeży trawnikowych to doskonały wybór

Nasza metalowa taśma do obrzeży trawnikowych charakteryzuje się wysoką jakością i doskonałą stabilnością. Taśma wykonana jest ze specjalnego stopu aluminium i cynku. Dzięki temu taśma do obrzeży trawnikowych jest odporna na warunki atmosferyczne i nie rdzewieje.

 

Taśma o szerokości 15 centymetrów dostępna jest na rolkach w odcinkach 15-metrowych. Grubość materiału wynosząca 0,7 milimetrów zapewnia, że taśma może być łatwo zginana, zapewniając jednocześnie wysoki poziom stabilności.

 

Poza tym nasza metalowa taśma do obrzeży trawnikowych może pochwalić się szczególnie wysoką jakością wykonania. Materiał tylko nieznacznie zmienia kolor, dzięki czemu można mieć pewność, że obrzeże trwale zachowa swój atrakcyjny wygląd i nie będzie wyglądać na zużyte lub zniszczone po krótkim czasie.

Metalowa taśma do obrzeży trawnikowych alternatywnie nadająca się również jako obrzeże rabatowe 

Oczywiście, zastosowania naszej taśmy obrzeża trawnika nie są ograniczone do jego stosowania jako granicy dla trawnika. Ponadto wytrzymałą i wysokiej jakości taśmę można wykorzystać oczywiście również jako obrzeże kwietnika.

 

W przypadku metalowej taśmy do trawników decydują się Państwo na wysokiej jakości obrzeże do rabat, dzięki któremu można nadać rabatom kwiatowym i warzywnym wyraźną strukturę, a jednocześnie zapobiec niepożądanemu rozrostowi korzeni i roślin.

Dlaczego metalowa taśma do obrzeży trawnikowych jest lepsza od PVC

Taśma do obrzeży trawnikowych dostępna jest nie tylko w wersji metalowej, kamiennej, ale również z PVC. Ten ostatni charakteryzuje się przede wszystkim niską ceną, co sprawia, że przynajmniej na pierwszy rzut oka wydaje się być okazją.

 

Po zainstalowaniu, jednak zazwyczaj szybko okazuje się, że taśma trawnikowa wykonana z PVC jest wyraźnie gorsza od metalowej. Dzieje się tak dlatego, że materiał ten nie może konkurować z naszymi produktami z aluminium/cynku ani pod względem stabilności i trwałości, ani pod względem wyglądu. Zazwyczaj jest to tylko kwestia czasu, aż taśma do obrzeży trawnikowych wykonana z PVC ulegnie pierwszemu uszkodzeniu i konieczna będzie jej wymiana.

Nawet kamienne obrzeża trawnikowe nie zawsze potrafią przekonać do zakupu

Tych, którzy cenią sobie stabilność i trwałość, często rozważają kamień jako alternatywę dla metalowych obrzeży trawnikowych. Pod względem stabilności i wyglądu, takie obrzeże trawnikowe z pewnością może przebić materiały takie jak aluminium/cynk.

 

Jednakże układanie kamiennego obrzeża trawnikowego okazuje się zazwyczaj bardzo czasochłonne. Ponadto, przynajmniej niektóre rodzaje kamienia są często dość drogie, tak że metalowa taśma do obrzeży trawnikowych jest ostatecznie lepszym wyborem.

Jak zamontować metalową taśmę do obrzeża trawnika?

Nasza metalowa taśma do obrzeży trawnikowych charakteryzuje się nie tylko dobrą jakością. Jest również bardzo łatwa w montażu. Użycie drogich narzędzi jest tak samo mało potrzebne jak specjalistyczna wiedza. Na wszelkie pytania, które się pojawią, można znaleźć odpowiedzi bezpośrednio w łatwych do zrozumienia instrukcjach instalacji, dzięki czemu układanie powinno się udać nawet niedoświadczonym ogrodnikom-hobbystom bez żadnych problemów.

 

W dodatku, nasza elastyczna taśma do obrzeży trawnikowych może być łatwo przycięta na wymaganą długość i przynieść dość nieskomplikowane w odpowiednim kształcie, tak że, na przykład, nawet okrągłe granice trawnika nie stanowią problemu.

 

W naszym sklepie znajdziesz oczywiście również pasujące akcesoria, takie jak kotwy gruntowe, narożniki i łączniki, które możesz wykorzystać podczas układania swojej metalowej taśmy do obrzeży trawnikowych.

 

Największe zalety naszej metalowej taśmy do obrzeży trawnikowych wykonanej z aluminium/cynku w skrócie:

  • Długa żywotność i odporność na rdzę dzięki wysokiej jakości stopowi alu-cynku

  • Możliwość montażu bez kosztownych narzędzi lub specjalistycznej wiedzy

  • Możliwość dostosowania i łatwość instalacji

  • Doskonałe jako wysokiej jakości obrzeże trawnikowe, lub obrzeże rabatowe

  • Akcesoria takie jak kotwy gruntowe dostępne bezpośrednio w naszym sklepie.

Kup wysokiej jakości metalową taśmę do obrzeży trawnikowych online

W przypadku naszej metalowej taśmy do obrzeży trawnikowych decydują się Państwo na wysokiej jakości produkt wykonany z wolnego od rdzy stopu aluminium i cynku, który potrafi przekonać zarówno pod względem jakościowym, jak i wizualnym.

 

Zamów metalową taśmę do obrzeży trawnikowych i odpowiednie akcesoria, takie jak narożniki, łączniki i kotwy gruntowe, wygodnie w naszym sklepie internetowym. Szybko i solidnie zrealizujemy Państwa zamówienie, abyście mogli Państwo już wkrótce rozpocząć układanie taśmy do obrzeży trawnikowych. Ale najlepiej będzie, jeśli sam się temu przyjrzysz. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo więcej niż zadowoleni z naszej metalowej taśmy do obrzeży trawnikowych.

 

Masa/Wymiary: 1500 cm x 15 cm x 0,7 mm

Waga: 9 kg

 

Numer produktu 454254
Stan
Producent Green-Split
Kraj produkcji Niemcy
Zawartos 15 metr
Waga 9000 g
Wymiary 15000×1×150mm

Das könnte Sie auch interessieren:

często kupowane z...