Obrzeże aluminiowe

Ultra wytrzymałe obrzeża trawnikowe wykonane z aluminium w różnych wzorach

Obrzeże Trawnikowe stanowią ważny element wystroju ogrodu. Pomagają one wizualnie obramować trawniki i inne obszary. Dzięki nim trawnik nie rozrasta się w niekontrolowany sposób na sąsiednie rabaty.

Wybierając nasze bardzo wytrzymałe aluminiowe obrzeża trawnikowe, decydują się Państwo na wyjątkowo solidne rozwiązanie, które zapewni długą żywotność Państwa trawnika i rabat.

Wzmocnione aluminiowe obrzeża trawnikowe w różnych szerokościach

Nasze wyjątkowo wytrzymałe aluminiowe obrzeża trawnikowe dostępne są w trzech różnych szerokościach. Możesz wybierać pomiędzy 10, 14 i 24 centymetrami i tym samym zdecydować się na wariant, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom.

Niezależnie od szerokości, nasze aluminiowe obrzeża trawnikowe w wersji Ultra wytrzymałej mają grubość materiału wynoszącą trzy milimetry. Zapewnia to wyjątkowo wysoki poziom stabilności, dzięki czemu idealnie nadają się jako obrzeża rabat i trawników w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Niezależnie od szerokości, nasze aluminiowe obrzeża trawnikowe mają bardzo wytrzymałą grubość materiału wynoszącą trzy milimetry.

Dlaczego nasze wyjątkowo wytrzymałe aluminiowe obrzeża trawnikowe to świetny wybór

  • Elastyczne do zastosowania jako obramowanie rabat kwiatowych, trawników, ścieżki ogrodowe i na inne powierzchnie

  • Dostępne w trzech różnych szerokościach

  • Czyste linie i dobra elastyczność

  • Nieskomplikowany i oszczędzający czas montaż

  • Odporne na warunki atmosferyczne i rdzę dzięki zastosowaniu wysokiej jakości aluminium

  • Nie wypacza się pod wpływem działania promieni słonecznych

  • Przekonujący stosunek ceny do jakości

  • Piękny design do nowocześnie zaprojektowanego ogrodu

  • Dopasowane akcesoria takie jak kotwy gruntowe, osłony, kątowniki, trójniki i łączniki dostępne oddzielnie

Odporne na warunki atmosferyczne obrzeża trawnikowe do nowoczesnych ogrodów

Nasze bardzo wytrzymałe obrzeża trawnikowe są wykonane z odpornego na rdzę stopu aluminium. Dzięki temu są one odporne na warunki atmosferyczne i szczególnie trwałe. Jednocześnie są one bardzo łatwe w montażu, więc nawet niedoświadczeni ogrodnicy-amatorzy nie powinni mieć problemów z instalacją obrzeży do trawników, rabat i ścieżek.

Kupuj Ultra mocne aluminiowe obrzeża trawnikowe i akcesoria online.

Kup nasze aluminiowe obrzeża trawnikowe o wzmocnionej konstrukcji wraz z pasującymi akcesoriami online. Szybko i niezawodnie dostarczymy zakupiony towar do Twojego domu, abyś mógł wkrótce rozpocząć układanie nowego obrzeża trawnikowego.