Green-Split

Zestaw kotew gruntowych do bardzo wytrzymałych aluminiowych obrzeży trawnikowych | Kotwy do ziemi | Kotwy gruntowe


Numer przedmiotu P-AA-AU140

Hersteller: Green-Split


* w tym VAT wyl. Przesyłka

Szybka wysyłka Dzięki DHL lub UPS bardzo szybko otrzymasz Twoje zamówienie!!

Najwyższa jakość Produkty najwyższej jakości od wiodących światowych producentów!

Satysfakcja klientów Ponad 90% naszych klientów jest zadowolonych z zakupów i poleca nas innym.

Serwis blisko Ciebie Usługi montażowe na miejscu: ponad 50x w Polska.

Zestaw kotew gruntowych do Green Universe AU-140 | Kotwy do ziemi | Kotwy gruntowe

 

Kotwy gruntowe mają odpowiedni rozmiar do zastosowania przy montażu naszych wąskich obrzeży trawnikowych, jak również naszej taśmy obrzeżowej alu/cynk. Wysokiej jakości materiał zapewnia doskonałą stabilność i długą żywotność, dzięki czemu kotwy gruntowe są w stanie niezawodnie spełniać swoją funkcję.

Dlaczego stosowanie kotew gruntowych do obrzeży trawnikowych ma sens

Metalowe obrzeża trawnikowe i taśmy do obrzeży trawnikowych są bardzo łatwe do zainstalowania bez konieczności wylewania fundamentu z betonu. Często to wystarcza, aby wystarczająco przytwierdzić obrzeże trawnikowe do podłoża.

 

W zależności od rodzaju gleby może się jednak zdarzyć, że obrzeże trawnikowe nie jest wystarczająco mocno osadzone w podłożu i dlatego może się dość łatwo ześlizgnąć. Jeśli chcesz temu zapobiec, zaleca się stosowanie odpowiednich kotew gruntowych.

Można użyć kotew gruntowych, aby dodatkowo zamocować obrzeże trawnikowe w ziemi, zapewniając mu optymalną stabilność, która przeciwdziała poślizgowi.

 

Zalecamy mocowanie naszych metalowych obrzeży trawnikowych i taśm do obrzeży trawnikowych za pomocą kotew gruntowych, gdy gleba jest luźna lub kamienista. Z jedną kotwą gruntową na metr długości krawędzi masz zazwyczaj rację w tym przypadku.

Alu/cynkowe kotwy gruntowe są odporne na rdzę i trwałe

Nasze metalowe obrzeża trawnikowe i listwy do obrzeży trawnikowych, jak również pasujące do nich kotwy gruntowe charakteryzują się wysoką jakością. Wykonane są ze specjalnego stopu aluminium i cynku, dzięki czemu są odporne na rdzę i warunki atmosferyczne. 

 

To oznacza, że możesz być pewny długiej żywotności i jednocześnie cieszyć się atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądem krawędzi trawnika i obrzeży rabat. 

 

Twoje zalety z naszych kotwic aluminiowych / cynkowych ziemi do obrzeży trawnika i taśmy obrzeża trawnika:

  • Wykonane z nierdzewnego stopu aluminium i cynku

  • wysoka jakość i nowoczesny wygląd dla wymagających ogrodników-hobbystów

  • długość dopasowana do naszych wąskich obrzeży trawnikowych i taśm do obrzeży trawnikowych wykonanych z alu/cynku

  • dodatkowa stabilność dla Twoich obrzeży rabat i trawników

Zamów aluminiowo-cynkowe kotwy gruntowe do wąskich obrzeży trawnikowych i taśmy do obrzeży trawnikowych online

W przypadku naszych wąskich obrzeży trawnikowych, jak również naszej taśmy do obrzeży trawnikowych i związanych z nimi kotew gruntowych wykonanych z aluminium / cynku, masz dokładnie rację pod względem jakości i trwałości.

Kupuj nasze aluminiowo-cynkowe kotwy gruntowe, pasujące do nich obrzeża trawnikowe i inne akcesoria, takie jak łączniki i elementy narożne, bezpośrednio w naszym sklepie. Twoje zamówienie dostarczamy szybko i niezawodnie, więc już wkrótce możesz zacząć układać.

 

Oprócz niskich cen, skorzystasz z wysokiej jakości produktów i pierwszorzędnej obsługi podczas zakupów w naszym sklepie, który zdobył już niezliczonych klientów. Ale najlepiej będzie, jeśli sam podejmiesz decyzję. Jesteśmy przekonani, że nasze aluminiowo-cynkowe obrzeża trawnikowe i kotwy gruntowe nie pozostawiają nic do życzenia.

 

 

 

Das könnte Sie auch interessieren: