Green-Split

Ogrodzenie przeciw ślimakom z blachy stalowej ocynkowanej 25cm x 100cm | Obrzeże ogrodowe | Palisada ogrodowa


Numer przedmiotu SZ-25-100

Hersteller: Green-Split

46,06 zł *
Zawartos 1 kawałek
Gotowy do dostarczenia w ciągu 24 godzin!

* w tym VAT wyl. Przesyłka

Szybka wysyłka Dzięki DHL lub UPS bardzo szybko otrzymasz Twoje zamówienie!!

Najwyższa jakość Produkty najwyższej jakości od wiodących światowych producentów!

Satysfakcja klientów Ponad 90% naszych klientów jest zadowolonych z zakupów i poleca nas innym.

Serwis blisko Ciebie Usługi montażowe na miejscu: ponad 50x w Polska.

Ogrodzenie przeciw ślimakom z blachy stalowej ocynkowanej 25cm x 100cm | Obrzeże ogrodowe | Palisada ogrodowa

Ślimaki mogą okazać się prawdziwym utrapieniem i niekiedy wyrządzić ogromne szkody w ogrodzie. Aby niezawodnie chronić rośliny przed ślimakami, nasze metalowe ogrodzenie przeciw ślimakom jest doskonałym wyborem. Solidna ochrona przed ślimakami nie wymaga stosowania żadnych substancji chemicznych do zwalczania ślimaków, a jednocześnie okazuje się niezwykle skuteczna w ich odstraszaniu.

Najważniejsze zalety naszego ogrodzenia przeciw ślimakom w skrócie:

●  Ogrodzenie wykonane jest z ocynkowanej blachy stalowej

●     Szeroka część dachowa zapewniająca skuteczną ochronę

●     Dodatkowa stabilizacja dzięki usztywnieniu krawędzi

●     Pasujące do siebie elementy o tym samym rozmiarze

●     Łatwy montaż możliwy bez użycia specjalistycznych narzędzi

●     Elastyczne połączenie dzięki systemowi Fast-Fix

●     Trwała ochrona przed ślimakami dla Twoich upraw

●     Do zwalczania ślimaków nie są wymagane żadne środki odstraszające

Nasze sprawdzone rozwiązanie problemu ślimaków

Nasze metalowe ogrodzenie przeciw ślimakom wykonane jest z wysokiej jakości i trwałego stopu aluminium i cynku. Zapewnia to wysoką stabilność i dobrą odporność na warunki atmosferyczne.

Ogrodzenie ma wysokość 25 centymetrów, co w połączeniu z szeroką, zakrzywioną częścią dachową zapewnia optymalną ochronę przed ślimakami. Długość poszczególnych elementów wynosi 100 centymetrów, a waga 1 kilogram, dzięki czemu nasze metalowe ogrodzenie przeciw ślimakom o grubości 0,5 milimetra można również bez problemu zamontować samodzielnie.

Solidne materiały na trwałe ogrodzenie przeciw ślimakom

Ogrodzenia na rynku, dostępne są obecnie w szerokiej gamie wzorów, wykonanych z różnych materiałów. Obok metalu są to również tworzywa sztuczne, takie jak na przykład PCV. Niektóre produkty przyciągają zainteresowanych niskimi cenami, co jednak w praktyce, jest korzystne tylko na pierwszy rzut oka i zazwyczaj dość szybko okazuje się złą inwestycją.

W przypadku naszego ogrodzenia przeciw ślimakom z metalu, wybierają Państwo produkt wysokiej jakości. Elementy wykonane ze stopu aluminium i cynku przekonują długą żywotnością. Materiał ten tylko w niewielkim stopniu zmienia kolor, a ponadto jest niezwykle odporny na zarysowania.

Ogrodzenia wykonane z PCV bardzo łatwo ulegają uszkodzeniom i trzeba je szybko wymieniać, natomiast w przypadku naszych metalowych zapór jest to niemożliwe dzięki zastosowaniu specjalnego, odpornego na rdzę stopu aluminium i cynku. . Możesz być zatem pewien, że Twoje metalowe ogrodzenie pomoże Ci utrzymać ślimaki z dala od Twoich starannie pielęgnowanych rabatek kwiatowych przez wiele lat.

Jak działa metalowe ogrodzenie dla ślimaków?

Chociaż ślimaki poruszają się bardzo powoli, okazują się być niezwykle zdolnymi wspinaczami, które z łatwością pokonują wysokości kilku metrów na odpowiedniej powierzchni. Dlatego, aby używać ogrodzenia przeciw ślimakom, aby zapobiec przedostawaniu się ślimaków na grządki, kluczowa jest prawidłowa konstrukcja bariery.

Nasze metalowe ogrodzenie przeciw ślimakom posiada dużą część dachową, która zapobiega wspinaniu się ślimaków po niej. Po zainstalowaniu jest praktycznie niemożliwe, aby ślimaki dostały się do upraw. Dzięki zaokrąglonym krawędziom zewnętrznym płot ślimakowy zapewnia skuteczną i trwałą ochronę, która nie wymaga żadnych dodatkowych prac z Państwa strony. Po zamontowaniu płotka mogą być Państwo pewni, że Państwa wrażliwe rośliny są optymalnie chronione przed ślimakami.

Jak montuje się metalową zaporę przeciw ślimakom?

Nasz system Fast-Fix umożliwia łatwy i elastyczny montaż, do którego nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia. Poszczególne elementy płotu ślimakowego można łatwo połączyć i zamocować. Oczywiście otrzymają Państwo od nas zrozumiałą instrukcję montażu, na podstawie której będą mogli Państwo podjąć kroki niezbędne do montażu Państwa ogrodzenia.

Najlepiej jest zamówić bezpośrednio pasujące elementy narożne do montażu Państwa ogrodzenia. W razie potrzeby w naszym sklepie znajdą Państwo również odpowiednie kotwy gruntowe, dzięki którym Państwa ogrodzenie dla ślimaków zyska dodatkową stabilność i poprawi się jego utrzymanie w ziemi.

Dlaczego odradzamy stosowanie preparatów przeciwko ślimakom

Wciąż wielu ogrodników amatorów polega na stosowaniu preparatów przeciwko ślimakom w celu ich zwalczania. Jest to trucizna, która zabija ślimaki. Na pierwszy rzut oka stosowanie środków do zwalczania ślimaków może wydawać się całkiem sensowne. Ma ono jednak kilka wad, o których należy pamiętać.

Preparaty przeciw ślimakom mogą, między innymi, przyciągać więcej ślimaków, zwiększając w ten sposób ilość ślimaków w Państwa ogrodzie. Poza tym, środki na ślimaki stanową znaczne zagrożenie nie tylko dla szkodników, ale także dla innych zwierząt. Na przykład, zwierzęta, które zjedzą zatrute ślimaki, mogą również umrzeć.

Ponadto, środki przeciwko ślimakom stosowane w ogrodzie mogą być również niebezpieczne dla zwierząt domowych, a nawet ludzi. Jeśli masz dzieci lub posiadasz psa, lub kota, powinieneś unikać tej formy zwalczania ślimaków..

Z drugiej strony, dzięki wysokiej jakości metalowego ogrodzenia przeciw ślimakom, możesz skutecznie chronić swoje rabaty kwiatowe przed irytującymi szkodnikami, bez konieczności znoszenia wad produktów chemicznych. .

Kup ogrodzenie przeciw ślimakom 20 cm x 100cm z metalu przez Internet

Jeśli chcesz trwale zapobiec inwazji ślimaków,z naszym metalowym płotkiem przeciw ślimakom, dobrze trafiłeś!. Zamów wymaganą liczbę pojedynczych elementów, jak również pasujące akcesoria, takie jak narożniki, bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.

Szybko i niezawodnie dostarczymy Twój zakup pod wskazany adres, abyś w krótkim czasie mógł rozpocząć montaż ogrodzenia przeciw ślimakom w swoim ogrodzie. Najlepiej jest przekonać się o tym na własne oczy. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zachwyceni jakością i skutecznością naszego ogrodzenia wykonanego z wytrzymałego metalu.

Szybko i niezawodnie dostarczymy Państwa zakup pod wybrany adres, aby mogli Państwo wkrótce rozpocząć instalację ogrodzenia przeciw ślimakom w swoim ogrodzie

Płot ślimakowy z blachy stalowej ocynkowanej 25cm x 100cm

Masa/Wymiary: 100 cm x 25 cm x 0,5 mm

Długość montażowa: ok.

Numer produktu 453595
Stan
Producent Green-Split
Kraj produkcji Niemcy
Zawartos 1 kawałek
Waga 1530 g
Wymiary 1000×250×75mm

Das könnte Sie auch interessieren:

często kupowane z...