Green-Split

Końcówka do krawędzi trawnika 113x18,5cm | Obrzeże trawnikowe | Palisada ogrodowa


Numer przedmiotu Ab-Rk-18-113

Hersteller: Green-Split

RRP 82,01 zł
63,60 zł *
Zawartos 1,13 kawałek
Gotowy do dostarczenia w ciągu 24 godzin!

* w tym VAT wyl. Przesyłka

Szybka wysyłka Dzięki DHL lub UPS bardzo szybko otrzymasz Twoje zamówienie!!

Najwyższa jakość Produkty najwyższej jakości od wiodących światowych producentów!

Satysfakcja klientów Ponad 90% naszych klientów jest zadowolonych z zakupów i poleca nas innym.

Serwis blisko Ciebie Usługi montażowe na miejscu: ponad 50x w Polska.

Końcówka do krawędzi trawnika 113x18,5cm | Obrzeże trawnikowe | Palisada ogrodowa

Dla ogrodnika-hobbysty ważne jest oczywiście, aby ogród był atrakcyjnie zaprojektowany i aby zarówno trawnik, jak i rabaty kwiatowe miały przejrzystą strukturę. W tym celu zaleca się stosowanie odpowiednich obrzeży trawnikowych. W przypadku naszych solidnych metalowych obrzeży trawnikowych mogą Państwo polegać na wysokiej jakości materiałach, które zachwycają zarówno trwałością, jak i atrakcyjnym wyglądem.

Jak obrzeża trawnikowe pomagają w projektowaniu ogrodu

Obrzeża trawnikowe to idealny element wystroju, którego nie może zabraknąć w żadnym ogrodzie. Poprzez odpowiednie obramowanie trawnika i rabat kwiatowych zapewniamy perfekcyjną strukturę, która w najlepszy możliwy sposób tworzy scenerię ogrodu.

Ponadto obrzeże zapobiega niekontrolowanemu rozrastaniu się trawy na sąsiednie rabaty, a także ułatwia koszenie brzegów trawnika, dzięki czemu można przycinać trawę na żądaną długość na całej powierzchni.

Dlaczego nasze metalowe obrzeża trawnikowe to właściwy wybór?

Nie ulega wątpliwości, że wysoka jakość jest dla Ciebie bardzo ważna. Nasze wytrzymałe obrzeża metalowe to produkt, na którym można polegać przez długi okres użytkowania. Obrzeża trawnikowe wykonane są ze specjalnego stopu aluminium i cynku. Dzięki temu są one nie tylko odporne na rdzę, ale również szczególnie stabilne. 

Poszczególne sekcje boczne naszego metalowego obrzeża trawnikowego mają długość 113 cm i szerokość 18,5 cm. Grubość materiału wynosi 0,9 milimetra, a waga 1 kilogram. Zapewnia to łatwą obsługę, a układanie obrzeży trawnikowych można z powodzeniem wykonać samodzielnie. Dzięki wysokiej jakości stopowi aluminiowo-cynkowemu i zintegrowanej krawędzi usztywniającej nasze metalowe obrzeża trawnikowe są jednak wystarczająco stabilne, aby zapewnić jak najdłuższą żywotność.

Metalowe obrzeża trawnikowe jako obrzeża rabatowe

Dzięki naszym wytrzymałym obrzeżom metalowym można nie tylko obramować trawnik. Można je również wykorzystać jako obrzeża rabat. Metalowe obrzeża trawnikowe bardzo ułatwiają konstruowanie grządek warzywnych i kwiatowych. Jednocześnie nasze metalowe obrzeża trawnikowe uniemożliwiają niekontrolowane rozrastanie się korzeni roślin.

Obrzeża trawnikowe wykonane z kamieni i PCV są wyraźnie gorsze

Jeśli chcesz ułożyć obrzeża trawnikowe lub obrzeża rabat w swoim ogrodzie, nieuchronnie natkniesz się na produkty wykonane z PVC. Na pierwszy rzut oka, mogą one wydawać się imponujące z ich niskich cenach. W praktyce jednak szybko okazuje się, że PVC wyraźnie ustępuje metalowi pod względem trwałości i odporności na warunki atmosferyczne. W związku z tym należy się spodziewać, że trzeba będzie stosunkowo szybko wymienić obrzeża trawnikowe z PCV.

Kamienie z pewnością mogą być trwałą i solidną alternatywą. Ich układanie wymaga jednak dużego wysiłku. Ponadto, wiele rodzajów kamienia jest stosunkowo drogich, co niepotrzebnie zwiększa koszty obrzeży trawnikowych.

Jeśli szukają Państwo dobrego połączenia łatwego montażu, długiej żywotności i korzystnej ceny, nasze metalowe obrzeża trawnikowe są bez wątpienia doskonałym wyborem. 

Metalowe obrzeża trawnikowe są łatwe w montażu

Nasze metalowe obrzeża trawnikowe wyróżniają się nie tylko atrakcyjnym wyglądem i doskonałą stabilnością. Są one również szczególnie łatwe do układania. Praktyczny system Fast-Fix umożliwia łatwe wsunięcie i zamocowanie poszczególnych elementów obrzeża trawnikowego. Do montażu nie są potrzebne ani drogie narzędzia specjalne, ani specjalne umiejętności rzemieślnicze.
Oczywiście zapewniamy Państwu instrukcję montażu, w której łatwo można zrozumieć wszystkie niezbędne kroki.

Oprócz elementów bocznych, w naszym sklepie dostępne są również narożniki, elementy końcowe i łączniki jako akcesoria w odpowiednim rozmiarze, dzięki czemu znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do ułożenia obrzeża trawnikowego. Przy okazji, jeśli chcesz obejść się bez elementów narożnych podczas montażu, jest to również możliwe. Dzięki specjalnej konstrukcji połączeń możliwe jest zagięcie narożnika w naszych obrzeżach trawnikowych nawet bez elementu narożnego.

Jeśli jest to konieczne ze względu na warunki glebowe w Państwa ogrodzie, możecie Państwo również zakupić u nas kotwy gruntowe, dzięki którym zapewnicie Państwo obrzeżom trawnikowym dodatkową stabilność, tak aby zachowały swoją pozycję i nie przesuwały się z czasem.
 

Najważniejsze zalety naszych metalowych obrzeży trawnikowych w skrócie:

  • Wykonane z trwałego i odpornego na rdzę stopu aluminium i cynku
  • Łatwe układanie bez użycia specjalnych narzędzi i wiedzy specjalistycznej
  • Możliwość elastycznego łączenia dzięki systemowi Fast-Fix
  • Wysoka stabilność dzięki dodatkowej krawędzi usztywniającej
  • Poszczególne części w tym samym rozmiarze dla optymalnego dopasowania
  • W razie potrzeby można układać również bez elementów narożnych
  • Może być stosowany zarówno jako obrzeże trawnikowe, jak i obrzeże rabatowe

Zamów online wysokiej jakości metalowe obrzeża trawnikowe

Nasze metalowe obrzeża trawnikowe wykonane z aluminium/cynku zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i trwałością. Odporne na rdzę elementy są idealne do wizualnego wzbogacenia ogrodu o obrzeża rabat lub trawników.

Kup nasze metalowe obrzeża trawnikowe i pasujące do nich akcesoria, takie jak kotwy do podłoża, elementy końcowe i narożniki bezpośrednio w naszym sklepie. Oprócz korzystnych cen, zyskują Państwo również krótkie terminy dostaw i nasz jak zwykle dobry serwis. Ale po prostu zdecydujcie sami. Jesteśmy przekonani, że doskonała jakość naszych produktów nie pozostawia nic do życzenia.

Numer produktu 453726
Stan
Producent Green-Split
Kraj produkcji Niemcy
Zawartos 1.13 kawałek
Waga 1800 g
Wymiary 113×19×0mm