Green-Split

Obrzeże trawnikowe Exclusive Część 1 14,8 x 118 cm | Obrzeże trawnikowe | Palisada ogrodowa


Numer przedmiotu Rk-Ex-T1-14-118

Hersteller: Green-Split

RRP 77,45 zł
56,58 zł *
Zawartos 1,18 metr
Gotowy do dostarczenia w ciągu 24 godzin!

* w tym VAT wyl. Przesyłka

Szybka wysyłka Dzięki DHL lub UPS bardzo szybko otrzymasz Twoje zamówienie!!

Najwyższa jakość Produkty najwyższej jakości od wiodących światowych producentów!

Satysfakcja klientów Ponad 90% naszych klientów jest zadowolonych z zakupów i poleca nas innym.

Serwis blisko Ciebie Usługi montażowe na miejscu: ponad 50x w Polska.

Obrzeże trawnikowe Exclusive Część 1 14,8 x 118 cm | Obrzeże trawnikowe | Palisada ogrodowa

Przyciąga wzrok wśród obrzeży trawnikowych! Dzięki wygiętemu korpusowi na krawędzi pokrywy gwarantujemy Państwu maksymalną stabilność. Obrzeże trawnikowe Exclusive idealnie nadaje się do obramowania powierzchni utwardzonych, pasów okapowych i tarasów. Łącznik nie jest tu konieczny, ponieważ część 1 i 2 układane są naprzemiennie i w razie potrzeby można je po prostu wcisnąć jeden w drugi. Możesz tutaj zaprojektować różne kształty, wykorzystując nasze narożniki i zaginane krawędzie trawnika. Dostosuj nie ogród, ale brzegi trawnika do swojego ogrodu.

Metalowe obrzeże trawnikowe Exclusive w kolorze Alu/Zinc

 

Jako ogrodnik amator, jest dla Ciebie oczywiście ważne, aby Twój ogród był atrakcyjnie zaprojektowany i aby zarówno trawniki, jak i rabaty miały wyraźną strukturę. W tym celu zaleca się stosowanie odpowiednich obrzeży trawnikowych. Nasze solidne metalowe obrzeża trawnikowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zachwycają zarówno trwałością, jak i atrakcyjnym wyglądem.

Jak obrzeża trawnikowe pomagają w projektowaniu ogrodu?

 

Obrzeża trawnikowe są idealne jako element wystroju, bez którego nie powinien obyć się żaden ogród. Zapewniając trawnikowi i grządkom odpowiednie granice, zapewniasz sobie doskonałą strukturę, która optymalnie wkomponuje Twój ogród w prawdziwą scenę.

 

Dodatkowo, dzięki obrzeżom trawnikowym zapobiega się niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się trawy na sąsiednie rabaty, a także zapewnia się łatwiejsze koszenie krawędzi trawnika, co pozwala na skrócenie trawy do pożądanej długości na całym obszarze.

Dlaczego nasze metalowe obrzeża trawnikowe to właściwy wybór?

 

Oczywiście, wysoka jakość jest bardzo ważna. Wybierając nasze wytrzymałe obrzeża metalowe, decydują się Państwo na produkt, który będzie służył przez długi czas. Obrzeża trawnikowe wykonane są ze specjalnego stopu aluminium i cynku. Dzięki temu są one nie tylko odporne na rdzę, ale również wyjątkowo stabilne. 

Poszczególne panele boczne naszego metalowego obrzeża trawnikowego slim mają 118 centymetrów długości i 14.8 centymetrów szerokości. Grubość materiału wynosi 0,9 milimetra, a waga 1 kilogram. W ten sposób zagwarantowana jest łatwa obsługa, a układanie obrzeża trawnikowego można wykonać bardzo sprawnie we własnym zakresie. Niemniej jednak nasze metalowe obrzeża trawnikowe są dzięki wysokiej jakości stopowi aluminium i cynku oraz zintegrowanej krawędzi usztywniającej wystarczająco stabilne, aby zapewnić jak najdłuższą żywotność.

Metalowe obrzeża trawnikowe jako obramowanie rabat 

 

Z naszymi wytrzymałymi metalowymi obrzeżami trawnikowymi, możesz nie tylko obramować swój trawnik. Można je również wykorzystać jako obrzeża rabat. Metalowe obrzeża trawnikowe bardzo ułatwiają konstruowanie grządek warzywnych i kwiatowych. Jednocześnie nasze metalowe obrzeża trawnikowe, jako obrzeża rabatowe zapewniają, że korzenie roślin nie mogą się niekontrolowanie rozrastać i rozprzestrzeniać.

Obrzeża trawnikowe wykonane z kamieni i PCV są w wyraźnie niekorzystnej sytuacji

 

Jeśli chcesz zainstalować obrzeża trawnikowe lub obrzeża rabat w ogrodzie, nieuchronnie natkniesz się również na produkty, które są wykonane z PVC. Na pierwszy rzut oka, mogą one wydawać się imponujące z powodu niskich cen. W praktyce jednak szybko okazuje się, że PVC wyraźnie ustępuje metalowi pod względem trwałości i odporności na warunki atmosferyczne. W związku z tym należy spodziewać się, że trzeba wymienić obrzeża trawnikowe PVC stosunkowo szybko.

 

Kamienne obrzeża również są trwałą alternatywą. Ich układanie wymaga jednak dużego wysiłku. Ponadto, wiele rodzajów kamienia jest stosunkowo drogich, co niepotrzebnie podnosi koszt, obrzeży trawnikowych.

 

Tak więc, jeśli szukasz dobrego połączenia łatwej instalacji i długiej żywotności w uczciwej cenie, nasze metalowe obrzeża trawnikowe są bez wątpienia doskonałym wyborem. 

Metalowe obrzeża trawnikowe są proste w montażu

 

Nasze metalowe obrzeża trawnikowe zdobywają punkty nie tylko swoim atrakcyjnym wyglądem i doskonałą stabilnością. Są one również szczególnie łatwe do układania. Praktyczny system Fast-Fix umożliwia łatwe wsunięcie i zamocowanie poszczególnych elementów obrzeża trawnikowego. Do montażu nie są potrzebne ani drogie narzędzia, ani specjalne umiejętności rzemieślnicze.

Oczywiście dostarczamy Państwu instrukcję montażu, w której łatwo można zrozumieć wszystkie niezbędne kroki.

 

W dodatku narożniki, elementy końcowe i łączniki są również dostępne w naszym sklepie jako akcesoria w odpowiednim rozmiarze, oprócz elementów bocznych, dzięki czemu można znaleźć wszystko, czego potrzebujesz do instalacji obrzeża trawnikowego. Przy okazji, jeśli chcesz obejść się bez elementów narożnych podczas montażu, jest to również możliwe. Ponieważ specjalna konstrukcja połączeń sprawia, że narożnik może być zagięty na obrzeżach naszego trawnika nawet bez elementu narożnego.

 

Jeśli warunki glebowe w Twoim ogrodzie sprawiają, że jest to konieczne, możesz również kupić u nas kotwy gruntowe, które zapewnią Twojemu obrzeżu trawnikowemu dodatkową stabilność, dzięki czemu utrzyma ono swoją pozycję i nie przesunie się z czasem. 

 

Najważniejsze zalety naszych metalowych obrzeży trawnikowych w skrócie:

  • Wykonane z trwałego i odpornego na rdzę stopu alu-cynku

  • Łatwa instalacja bez specjalnych narzędzi i specjalistycznej wiedzy 

  • Elastycznie połączenia 

  • Wysoka stabilność dzięki dodatkowemu marginesowi usztywniającemu

  • Te same rozmiary elementów dla optymalnego dopasowania

  • Jeśli jest to konieczne, układanie możliwe również bez elementów narożnych

  • Może być zastosowane zarówno jako obrzeże trawnikowe jak i obrzeże rabatowe

Zamów wysokiej jakości metalowe obrzeża trawnikowe online

 

Nasze metalowe aluminiowo-cynkowe obrzeża trawnikowe zachwycają swoim wyglądem jak i trwałością. Elementy nierdzewne doskonale nadają się do wizualnego wzbogacenia ogrodu o obrzeża rabat lub obrzeża trawnikowe.

Kupuj nasze metalowe obrzeża trawnikowe i pasujące do nich akcesoria, takie jak kotwy gruntowe, elementy końcowe i narożniki bezpośrednio w naszym sklepie. Przy zakupie zyskujecie Państwo nie tylko na korzystnych cenach, ale także na krótkich terminach dostawy i naszym jak zwykle dobrym serwisie. Jesteśmy przekonani, że doskonała jakość naszych produktów nie pozostawia nic do życzenia.

 

Metal Alu/Cynk 14,8 cm x 118 cm

Masa/Wymiary: 118 cm x 14,8 cm x 0,9 mm

Waga: 1,47 kg

Waga: 1,47 kg

Numer produktu 453728
Stan
Producent Green-Split
Kraj produkcji Niemcy
Zawartos 1.18 metr
Waga 1400 g
Wymiary 1180×148×70mm

Das könnte Sie auch interessieren:

często kupowane z...