Green-Split

Zestaw 10 sztuk obrzeży trawnikowych metalowych o wysokości 18,5 cm, długość 12 m | Obrzeże trawnikowe | Palisada ogrodowa


Numer przedmiotu Set-Rk-18-120-br

Hersteller: Green-Split

RRP 792,95 zł
640,01 zł *
Zawartos 12 metr

* w tym VAT wyl. Przesyłka

Szybka wysyłka Dzięki DHL lub UPS bardzo szybko otrzymasz Twoje zamówienie!!

Najwyższa jakość Produkty najwyższej jakości od wiodących światowych producentów!

Satysfakcja klientów Ponad 90% naszych klientów jest zadowolonych z zakupów i poleca nas innym.

Serwis blisko Ciebie Usługi montażowe na miejscu: ponad 50x w Polska.

Zestaw 10 sztuk obrzeży trawnikowych metalowych o wysokości 18,5 cm, długość 12 m | Obrzeże trawnikowe | Palisada ogrodowa

Jako ogrodnik amator, ważne jest oczywiście dla Ciebie, aby Twój ogród był atrakcyjnie zaprojektowany i aby zarówno trawnik, jak i rabaty kwiatowe miały wyraźną strukturę. W tym celu zaleca się stosowanie odpowiednich obrzeży trawnikowych. Nasze solidne metalowe obrzeża trawnikowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zachwycają zarówno trwałością, jak i atrakcyjnym wyglądem.

Jak obrzeża trawnikowe pomagają w projektowaniu ogrodu?

Obrzeże trawnikowe jest idealnym elementem wystroju, bez którego nie powinien obyć się żaden ogród. Zapewniając trawnikowi i grządkom odpowiednie granice, zapewniasz sobie doskonałą strukturę, która optymalnie wkomponuje Twój ogród w prawdziwą scenę.

 

Ponadto, dzięki obrzeżom trawnikowym zapobiegamy niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się traw na sąsiednie rabaty, a także zapewniamy, że koszenie obszarów brzegowych trawnika jest łatwiejsze, dzięki czemu można skrócić trawę do pożądanej długości na całej powierzchni.

Dlaczego nasze metalowe obrzeża trawnikowe to właściwy wybór?

Oczywiście, wysoka jakość jest bardzo ważna. Wybierając nasze wytrzymałe obrzeża metalowe, decydują się Państwo na produkt, który będzie służył przez długi czas. Obrzeża trawnikowe wykonane są ze specjalnego stopu aluminium i cynku. Dzięki temu są one nie tylko odporne na rdzę, ale również wyjątkowo stabilne.

 

Poszczególne panele boczne naszego metalowego obrzeża trawnikowego slim mają 120 centymetrów długości i 18.5 centymetrów szerokości. Grubość materiału wynosi 0,9 milimetra, a waga 1 kilogram. W ten sposób zagwarantowana jest łatwa obsługa, a samo układanie obrzeża trawnikowego również przebiega bardzo sprawnie. Niemniej jednak nasze metalowe obrzeża trawnikowe są dzięki wysokiej jakości stopowi aluminium i cynku oraz zintegrowanej krawędzi usztywniającej wystarczająco stabilne, aby zapewnić jak najdłuższą żywotność.

Metalowe obrzeża trawnikowe jako obrzeża rabatowe 

Z naszymi wytrzymałymi metalowymi obrzeżami trawnikowymi, możesz nie tylko obramować swój trawnik. Można je również wykorzystać jako obrzeża rabat. Metalowe obrzeża trawnikowe bardzo ułatwiają konstruowanie grządek warzywnych i kwiatowych. Jednocześnie nasze metalowe obrzeża trawnikowe, jako obrzeża rabatowe zapewniają, że korzenie roślin nie mogą się niekontrolowanie rozrastać i rozprzestrzeniać.

Obrzeża trawnikowe wykonane z kamienia i PVC są w wyraźnie niekorzystnej sytuacji.i

Jeśli chcesz zainstalować obrzeża trawnikowe lub obrzeża rabat w ogrodzie, nieuchronnie natkniesz się również na produkty, które są wykonane z PVC. Na pierwszy rzut oka, mogą one wydawać się imponujące z powodu niskich cen. W praktyce jednak szybko okazuje się, że PVC wyraźnie ustępuje metalowi pod względem trwałości i odporności na warunki atmosferyczne. W związku z tym należy spodziewać się, że trzeba wymienić obrzeża trawnikowe PVC stosunkowo szybko.

 

Kamienne obrzeża również są trwałą alternatywą. Ich układanie wymaga jednak dużego wysiłku. Ponadto, wiele rodzajów kamienia jest stosunkowo drogich, co niepotrzebnie podnosi koszt, obrzeży trawnikowych.

 

Jeśli szukają Państwo dobrego połączenia łatwego montażu, długiej żywotności i uczciwej ceny, nasze metalowe obrzeża trawnikowe są bez wątpienia doskonałym wyborem. 

Metalowe obrzeża trawnikowe są proste w montażu.

Nasze metalowe obrzeża trawnikowe zdobywają punkty nie tylko swoim atrakcyjnym wyglądem i doskonałą stabilnością. Są one również szczególnie łatwe do układania. Praktyczny system Fast-Fix umożliwia łatwe wsunięcie i zamocowanie poszczególnych elementów obrzeża trawnikowego. Do montażu nie są potrzebne ani drogie narzędzia, ani specjalne umiejętności rzemieślnicze.

Oczywiście dostarczamy Państwu instrukcję montażu, w której łatwo można zrozumieć wszystkie niezbędne kroki.

 

W dodatku narożniki, elementy końcowe i łączniki są również dostępne w naszym sklepie jako akcesoria w odpowiednim rozmiarze, oprócz elementów bocznych, dzięki czemu można znaleźć wszystko, czego potrzebujesz do instalacji obrzeża trawnikowego. Przy okazji, jeśli chcesz obejść się bez elementów narożnych podczas montażu, jest to również możliwe. Ponieważ specjalna konstrukcja połączeń sprawia, że narożnik może być zagięty na obrzeżach naszego trawnika nawet bez elementu narożnego.

 

Jeśli warunki glebowe w Twoim ogrodzie sprawiają, że jest to konieczne, możesz również kupić u nas kotwy gruntowe, które zapewnią Twojemu obrzeżu trawnikowemu dodatkową stabilność, dzięki czemu utrzyma ono swoją pozycję i nie przesunie się z czasem. 

 

Najważniejsze zalety naszych metalowych obrzeży trawnikowych w skrócie:

  • Wykonane z trwałego i odpornego na rdzę stopu alu-cynku

  • Łatwa instalacja bez specjalnych narzędzi i specjalistycznej wiedzy 

  • Elastyczne połączenia 

  • Wysoka stabilność dzięki dodatkowemu marginesowi usztywniającemu.

  • Te same rozmiary elementów dla optymalnego dopasowania.

  • Jeśli jest to konieczne, układanie możliwe również bez elementów narożnych

  • Może być zastosowane zarówno jako obrzeże trawnikowe jak i obrzeże rabatowe.

Zamów wysokiej jakości metalowe obrzeża trawnikowe online.

Nasze metalowe aluminiowo-cynkowe obrzeża trawnikowe zachwycają swoim wyglądem jak i trwałością. Elementy nierdzewne doskonale nadają się do wizualnego wzbogacenia ogrodu o obrzeża rabat lub obrzeża trawnikowe.

Kupuj nasze metalowe obrzeża trawnikowe i pasujące do nich akcesoria, takie jak kotwy gruntowe, elementy końcowe i narożniki bezpośrednio w naszym sklepie. Przy zakupie zyskujecie Państwo nie tylko na korzystnych cenach, ale także na krótkich terminach dostawy i naszym jak zwykle dobrym serwisie. Jesteśmy przekonani, że doskonała jakość naszych produktów nie pozostawia nic do życzenia.

 

Masa/Wymiary: 120 cm x 18. 5 cm x 0,9 mm

Długość całkowita 12 m

Waga: 17 kg

Numer produktu 453734
Stan
Producent Green-Split
Kraj produkcji Niemcy
Zawartos 12 metr
Waga 15700 g
Wymiary 1200×100×185mm

Das könnte Sie auch interessieren: