Green-Split

Obrzeże Trawnikowe - nadkola z zaciskiem 9,5cm x 70cm | Obrzeże ogrodowe | Palisada ogrodowa


Numer przedmiotu Rk-Rd-9-70

Hersteller: Green-Split

RRP 68,34 zł
24,15 zł *
Zawartos 0,7 metr
Gotowy do dostarczenia w ciągu 24 godzin!

* w tym VAT wyl. Przesyłka

Szybka wysyłka Dzięki DHL lub UPS bardzo szybko otrzymasz Twoje zamówienie!!

Najwyższa jakość Produkty najwyższej jakości od wiodących światowych producentów!

Satysfakcja klientów Ponad 90% naszych klientów jest zadowolonych z zakupów i poleca nas innym.

Serwis blisko Ciebie Usługi montażowe na miejscu: ponad 50x w Polska.

Obrzeże Trawnikowe - nadkola z zaciskiem 9,5cm x 70cm | Obrzeże ogrodowe | Palisada ogrodowa

Obrzeże trawnikowe - nadkola z klamrą 9,5cm x 70cm

Jako ogrodnik amator, ważne jest oczywiście dla Ciebie, aby Twój ogród był atrakcyjnie zaprojektowany i aby zarówno trawnik, jak i rabaty kwiatowe miały wyraźną strukturę. W tym celu zaleca się stosowanie odpowiednich obrzeży trawnikowych. Nasze solidne metalowe obrzeża trawnikowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zachwycają zarówno trwałością, jak i atrakcyjnym wyglądem.

Jak obrzeża trawnikowe pomagają w projektowaniu ogrodu

Krawężnik trawnikowy jest idealnym elementem wystroju, bez którego nie powinien obyć się żaden ogród. Zapewniając trawnikowi i grządkom odpowiednie granice, zapewniasz doskonałą strukturę, która optymalnie wkomponuje Twój ogród w prawdziwą scenę.

Ponadto, dzięki obrzeżom trawnikowym zapobiegamy niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się traw na sąsiednie rabaty, a także zapewniamy, że koszenie obszarów brzegowych trawnika jest łatwiejsze, dzięki czemu można skrócić trawę do pożądanej długości na całej powierzchni.

Dlaczego nasze metalowe obrzeża trawnikowe to właściwy wybór

Oczywiście, wysoka jakość produktu jest dla bardzo ważna. Wybierając nasze wytrzymałe obrzeża metalowe, decydują się Państwo na produkt, który będzie służył przez długi czas. Obrzeża trawnikowe wykonane są ze specjalnego stopu aluminium i cynku. Dzięki temu są one nie tylko odporne na rdzę, ale również wyjątkowo stabilne. 

Poszczególne kawałki boczne naszego metalowego obrzeża trawnikowego slim mają 70 centymetrów długości i 9.5 centymetrów szerokości. Grubość materiału wynosi 0,9 milimetra, a waga 0,5 kilograma. W ten sposób zagwarantowana jest łatwa obsługa, a samo układanie obrzeża trawnikowego również bardzo dobrze się udaje. Niemniej jednak nasze metalowe obrzeża trawnikowe są, dzięki wysokiej jakości stopowi aluminium i cynku oraz zintegrowanej krawędzi usztywniającej, wystarczająco stabilne, aby zapewnić jak najdłuższą żywotność.

Metalowe obrzeża trawnikowe jako obrzeża rabat 

Z naszymi wytrzymałymi metalowymi obrzeżami trawnikowymi, możesz nie tylko obramować swój trawnik. Można je również wykorzystać jako obrzeża rabat. Metalowe obrzeża trawnikowe bardzo ułatwiają konstruowanie grządek warzywnych i kwiatowych. Jednocześnie nasze metalowe obrzeża trawnikowe, jako obrzeża rabatowe zapewniają, że korzenie roślin nie mogą rosnąć i rozprzestrzeniać w sposób niekontrolowany.

obrzeża trawnikowe wykonane z kamieni i PVC są w wyraźnie gorszej sytuacji

Jeśli chcesz zainstalować obrzeża trawnikowe lub obrzeża łóżka w ogrodzie, nieuchronnie natkniesz się również na produkty, które są wykonane z PVC. Na pierwszy rzut oka, mogą one wydawać się imponujące z powodu ich niskich cen. W praktyce jednak szybko okazuje się, że PVC wyraźnie ustępuje metalowi pod względem trwałości i odporności na warunki atmosferyczne. W związku z tym należy się spodziewać, że trzeba wymienić obrzeża trawnikowe PVC stosunkowo szybko.

Kamień również cechuje się wytrzymałością. Ich układanie wymaga jednak dużego wysiłku. Ponadto wiele rodzajów kamienia jest stosunkowo drogich, co niepotrzebnie podnosi koszty obrzeży trawnikowych.

Jeśli szukają Państwo dobrego połączenia łatwego montażu, długiej żywotności i uczciwej ceny, nasze metalowe obrzeża trawnikowe są bez wątpienia doskonałym wyborem. 

metalowe obrzeża trawnikowe są proste w montażu

Nasze metalowe obrzeża trawnikowe zdobywają punkty nie tylko swoim atrakcyjnym wyglądem i doskonałą stabilnością. Są one również szczególnie łatwe do układania. Praktyczny system Fast-Fix umożliwia łatwe wsunięcie i zamocowanie poszczególnych elementów obrzeża trawnikowego. Do montażu nie są potrzebne ani drogie narzędzia specjalne, ani specjalne umiejętności rzemieślnicze.

Oczywiście dostarczymy Ci instrukcję montażu, w której z łatwością zrozumiesz wszystkie niezbędne kroki.

Dodatkowo narożniki, elementy końcowe i łączniki są również dostępne jako akcesoria w odpowiednim rozmiarze w naszym sklepie obok elementów bocznych, dzięki czemu można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do instalacji obrzeża trawnikowego. Przy okazji, jeśli chcesz obejść się bez elementów narożnych podczas montażu, jest to również możliwe. Ponieważ specjalna konstrukcja połączeń sprawia, że narożnik może być zagięty na obrzeżach naszego trawnika nawet bez elementu narożnego.

Jeśli warunki glebowe w Twoim ogrodzie tego wymagają, możesz również zakupić u nas kotwy gruntowe, które zapewnią Twojemu obrzeżu trawnikowemu dodatkową stabilność, dzięki czemu utrzyma ono swoją pozycję i nie będzie się przesuwać w czasie. 

Najważniejsze zalety naszych metalowych obrzeży trawnikowych w skrócie:

  • Wykonane z trwałego i odpornego na rdzę stopu aluminium i cynku

  • Łatwe układanie bez specjalnych narzędzi i specjalistycznej wiedzy 

  • Elastycznie połączenia  

  • Wysoka stabilność dzięki dodatkowemu marginesowi usztywniającemu

  • te same rozmiary elementów dla optymalnego dopasowania

  • Jeśli to konieczne, układanie możliwe również bez elementów narożnych

  • zarówno jako obrzeże trawnikowe, jak i jako obrzeże rabatowe

Zamów wysokiej jakości metalowe obrzeża trawnikowe online

Nasze metalowe obrzeża trawnikowe wykonane z aluminium/cynku zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i trwałością. Elementy nierdzewne są idealne do wizualnego wzbogacenia ogrodu o obrzeża rabat lub trawników.

Kupuj nasze metalowe obrzeża trawnikowe i pasujące do nich akcesoria, takie jak kotwy gruntowe, elementy końcowe i narożniki bezpośrednio w naszym sklepie. Przy zakupie zyskujecie Państwo nie tylko na korzystnych cenach, ale także na krótkich terminach dostawy i naszym jak zwykle doskonałym serwisie. Jesteśmy przekonani, że doskonała jakość naszych produktów nie pozostawia nic do życzenia.

 .

 

Obrzeże trawnikowe z nadkolami 70 cm x 9,5 cm

Masa/Wymiary: 70 cm x 9,5 cm x 0,9 mm

Waga: 0,5 kg

 

Numer produktu 453716
Stan
Producent Green-Split
Kraj produkcji Niemcy
Zawartos 0.7 metr
Waga 700 g
Wymiary 700×95×95mm

Das könnte Sie auch interessieren:

często kupowane z...