Green-Split

Obrzeże trawnikowe metalowe 13,5 cm x120 cm | Obrzeże trawnikowe | Palisada ogrodowa


Numer przedmiotu Rk-13-120-grau-set

Hersteller: Green-Split

RRP 88,84 zł
80,63 zł *
Zawartos 1,2 metr
Gotowy do dostarczenia w ciągu 24 godzin!

* w tym VAT wyl. Przesyłka

Szybka wysyłka Dzięki DHL lub UPS bardzo szybko otrzymasz Twoje zamówienie!!

Najwyższa jakość Produkty najwyższej jakości od wiodących światowych producentów!

Satysfakcja klientów Ponad 90% naszych klientów jest zadowolonych z zakupów i poleca nas innym.

Serwis blisko Ciebie Usługi montażowe na miejscu: ponad 50x w Polska.

Obrzeże trawnikowe metalowe 13,5 cm x120 cm | Obrzeże trawnikowe | Palisada ogrodowa

Najważniejsze zalety naszych metalowych obrzeży trawnikowych w skrócie:

  • Wykonane z trwałego i odpornego na rdzę stopu aluminium i cynku

  • Łatwe układanie bez specjalnych narzędzi i specjalistycznej wiedzy 

  • Elastycznie połączenia 

  • Wysoka stabilność dzięki dodatkowemu marginesowi usztywniającemu

  • Te same rozmiary elementów dla optymalnego dopasowania

  • Jeśli to konieczne, układanie możliwe również bez elementów narożnych

  • Możliwe do wykorzystania zarówno jako obrzeże trawnikowe, jak i obrzeże rabatowe

 

Jako ogrodnik amator, ważne jest oczywiście dla Ciebie, aby Twój ogród był atrakcyjnie zaprojektowany i aby zarówno trawnik, jak i rabaty kwiatowe miały wyraźną strukturę. W tym celu zaleca się stosowanie odpowiednich obrzeży trawnikowych. Nasze solidne metalowe obrzeża trawnikowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zachwycają zarówno trwałością, jak i atrakcyjnym wyglądem.

Jak obrzeża trawnikowe pomagają w projektowaniu ogrodu

Obrzeże trawnikowe jest idealnym elementem wystroju, bez którego nie powinien obyć się żaden ogród. Zapewniając trawnikowi i grządkom odpowiednie granice, zapewniasz sobie doskonałą strukturę, która optymalnie wkomponuje Twój ogród w prawdziwą scenę.

 

Ponadto, dzięki obrzeżom trawnikowym zapobiegamy niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się traw na sąsiednie rabaty, a także zapewniamy, że koszenie obszarów brzegowych trawnika jest łatwiejsze, dzięki czemu można skrócić trawę do pożądanej długości na całej powierzchni.

Dlaczego nasze metalowe obrzeże trawnikowe to właściwy wybór?

Oczywiście, wysoka jakość jest dla Ciebie bardzo ważna. Wybierając nasze wytrzymałe obrzeża metalowe, decydują się Państwo na produkt, który będzie służył przez długi czas. Obrzeża trawnikowe wykonane są ze specjalnego stopu aluminium i cynku. Dzięki temu są one nie tylko odporne na rdzę, ale również wyjątkowo stabilne. 

 

Poszczególne kawałki boczne naszego metalowego obrzeża trawnikowego slim mają 120 centymetrów długości i 13.5 centymetrów szerokości. Grubość materiału wynosi 0,9 milimetra, a waga 1 kilogram. W ten sposób zagwarantowana jest łatwa obsługa, a samo układanie obrzeża trawnikowego również przebiega bardzo sprawnie. Niemniej jednak nasze metalowe obrzeża trawnikowe są wysokiej jakości dzięki stopowi aluminium i cynku oraz zintegrowanej krawędzi usztywniającej wystarczająco stabilne, aby zapewnić jak najdłuższą żywotność.

Metalowe obrzeża trawnikowe jako obrzeża rabatowe 

Z naszymi wytrzymałymi metalowymi obrzeżami trawnikowymi, możesz nie tylko obramować swój trawnik. Można je również wykorzystać jako obrzeża rabat. Metalowe obrzeża trawnikowe bardzo ułatwiają konstruowanie grządek warzywnych i kwiatowych. Jednocześnie nasze metalowe obrzeża trawnikowe, jako obrzeża rabatowe zapewniają, że korzenie roślin nie mogą rosnąć w sposób niekontrolowany i się rozprzestrzeniać.

Obrzeża trawnikowe wykonane z kamieni i PVC są w wyraźnie gorszej sytuacji

Jeśli chcesz zainstalować obrzeża trawnikowe lub obrzeża łóżka w ogrodzie, nieuchronnie natkniesz się również na produkty, które są wykonane z PVC. Na pierwszy rzut oka, mogą one wydawać się imponujące z powodu ich niskich cen. W praktyce jednak szybko okazuje się, że PVC wyraźnie ustępuje metalowi pod względem trwałości i odporności na warunki atmosferyczne. W związku z tym należy się spodziewać, że trzeba wymienić obrzeża trawnikowe PVC stosunkowo szybko.

 

Kamienne obrzeża również są trwałą alternatywą. Ich układanie wymaga jednak dużego wysiłku. Ponadto wiele rodzajów kamienia jest stosunkowo drogich, co niepotrzebnie podnosi koszty obrzeży trawnikowych.

 

Jeśli szukają Państwo dobrego połączenia łatwego montażu, długiej żywotności i uczciwej ceny, nasze metalowe obrzeża trawnikowe są bez wątpienia doskonałym wyborem. 

Metalowe obrzeża trawnikowe są proste w montażu

Nasze metalowe obrzeża trawnikowe zdobywają punkty nie tylko swoim atrakcyjnym wyglądem i doskonałą stabilnością. Są one również szczególnie łatwe do układania. Praktyczny system Fast-Fix umożliwia łatwe wsunięcie i zamocowanie poszczególnych elementów obrzeża trawnikowego. Do montażu nie są potrzebne ani drogie narzędzia specjalne, ani specjalne umiejętności rzemieślnicze.

 

Oczywiście dostarczymy Ci instrukcję montażu, w której z łatwością zrozumiesz wszystkie niezbędne kroki.

Masa/Wymiary: 120 cm x 13. 5 cm x 0,9 mm

Długość montażowa: ok. 120  ;cm

Waga: 1 kg

Numer produktu 453721
Stan
Producent Green-Split
Kraj produkcji Niemcy
Zawartos 1.2 metr
Waga 1232 g
Wymiary 1200×50×135mm

Das könnte Sie auch interessieren:

często kupowane z...