Green-Split

Okrągłe obrzeże ogrodowe powlekane 0,6m - zielone | Obrzeże trawnikowe | Palisada ogrodowa


Numer przedmiotu RR-06-grun

Hersteller: Green-Split

RRP 248,75 zł
200,78 zł *
Zawartos 2 kawałek
Obecnie niedostępne.

* w tym VAT wyl. Przesyłka

Szybka wysyłka Dzięki DHL lub UPS bardzo szybko otrzymasz Twoje zamówienie!!

Najwyższa jakość Produkty najwyższej jakości od wiodących światowych producentów!

Satysfakcja klientów Ponad 90% naszych klientów jest zadowolonych z zakupów i poleca nas innym.

Serwis blisko Ciebie Usługi montażowe na miejscu: ponad 50x w Polska.

Okrągłe obrzeże ogrodowe powlekane 0,6m - zielone | Obrzeże trawnikowe | Palisada ogrodowa

Jeśli chcesz nadać strukturę swojemu ogrodowi i oddzielić trawniki i rabaty kwiatowe od siebie, nie można uniknąć stosowania dopasowanych obrzeży trawnikowych. Z naszym szerokim metalowym obrzeżem trawnikowym zdecydują się Państwo na wysokiej jakości i trwały produkt, który również znacznie wzbogaci Państwa ogród wizualnie.

Dlaczego powinieneś wybrać wysokiej jakości obrzeża trawnikowe do swojego ogrodu?

Obrzeża mają wiele zalet. Pomagają one między innymi stworzyć atrakcyjny projekt ogrodu i wizualnie oddzielić trawnik od ścieżek i rabat.

 

Ponadto, instalując obrzeża trawnikowe, zapewniasz, że trawa nie może rosnąć niechciane w sąsiednich rabatach. Poza tym obrzeża trawnikowe ułatwiają pracę podczas koszenia i sprawiają, że krawędzie trawnika nabierają lepszego kształtu.

Nasze metalowe obrzeża trawnikowe to doskonały wybór

Nasze metalowe obrzeża trawnikowe to doskonały wybór, jeśli cenisz sobie jakość i trwałość w projektowaniu ogrodu. Specjalny stop, z którego wykonane są nasze obrzeża trawnikowe, nie rdzewieje i charakteryzuje się wysoką stabilnością. Mogą więc Państwo liczyć na to, że nasze odporne na warunki atmosferyczne metalowe obrzeża trawnikowe będą utrzymywane przez szczególnie długi czas, a po ułożeniu ich wygląd i kształt po prostu się nie zmienią.

 

Poszczególne panele boczne naszych szerokich metalowych obrzeży trawnikowych są 1.3 kilogramy, 17,5 centymetra szerokości i 100 centymetrów długości. Dzięki temu są łatwe do przenoszenia i samodzielnego układania. Grubość 1,5 milimetra i dodatkowa krawędź usztywniająca w połączeniu z wysokiej jakości stopem gwarantują wyjątkowo wysoką stabilność.

Metalowe obrzeża trawnikowe mogą być również stosowane jako obrzeża rabatowe

Oczywiście, nasze metalowe obrzeża trawnikowe nadają się nie tylko jako obrzeża trawnikowe. Alternatywnie, mogą być również stosowane jako atrakcyjne wizualnie i wytrzymałe obrzeża grządek.

 

Obrzeża wykonane z metalu to doskonały wybór, aby nadać rabatom warzywnym lub kwiatowym atrakcyjną strukturę i znacznie poprawić wygląd ogrodu bez większego wysiłku. Ponadto, instalując metalowe obrzeża do łóżek, zapewniasz, że rośliny i korzenie nie mogą się niekontrolowanie rozmnażać i że ich wzrost jest ograniczony do wyznaczonych grządek zgodnie z życzeniem.

Obrzeża wykonane z kamienia i PVC mają wiele wad 

Oprócz metalu, różne inne materiały, takie jak kamień i PVC, mogą być również użyte jako obrzeża trawnika. Mają one jednak szereg wad, więc w zasadzie nie są godną polecenia alternatywą.

 

Kamienie są zdecydowanie trwałe i solidne. Układanie kamieni jako obrzeża trawnika jest jednak bardzo czasochłonne. Ponadto, przynajmniej niektóre rodzaje kamienia kosztują stosunkowo dużo, co niepotrzebnie podnosi koszy.

 

W porównaniu z nimi PVC wyróżnia się przede wszystkim niską ceną. Jednak stabilność obrzeża trawnikowego z PVC, pozostawia zwykle wiele do życzenia. Materiał ten nie może równać się ani pod względem odporności na warunki atmosferyczne, ani wizualnie z wysokiej jakości obrzeżem wykonanym z metalu.

Montaż metalowych obrzeży  

W przypadku naszych metalowych obrzeży trawnikowych, korzystasz nie tylko z wysokiej stabilności specjalnego stopu stali, ale także z atrakcyjnego wyglądu. Możesz również liczyć na wyjątkowo prosty montaż. Nasz system Fast-Fix zapewnia, że elementy o dokładnie takich samych wymiarach można łatwo połączyć i zamocować bez kosztownych narzędzi specjalnych.

 

Oczywiście dostarczymy Państwu odpowiednią instrukcję montażu, w której w przejrzysty sposób przedstawione są wszystkie niezbędne kroki. Dlatego możesz być pewien, że uda Ci się bezproblemowo ułożyć nasze metalowe obrzeża.

 

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do tego celu. Oprócz elementów bocznych w naszym asortymencie znajdziesz również pasujące elementy końcowe, łączniki i narożniki, które możesz wykorzystać podczas układania metalowych obrzeży trawnikowych.

 

Jeśli chcesz obejść się bez narożników podczas instalacji, możesz również po prostu zagiąć narożniki pod odpowiednim kątem na bocznych częściach metalowego obrzeża trawnikowego dzięki specjalnemu wykończeniu połączeń i w ten sposób nadać obrzeżu trawnikowemu pożądany kształt.

 

Jeśli wymaga tego rodzaj gleby w Państwa ogrodzie, znajdą Państwo również odpowiednie kotwy gruntowe, za pomocą których można zapewnić dodatkową stabilność podczas montażu obrzeża trawnikowego.

 

Najważniejsze zalety naszych metalowych obrzeży trawnikowych w skrócie: 

  • Nierdzewny materiałStaHlStop o długiej żywotności

  • Nie wymaga drogich narzędzi specjalnych do instalacji 

  • Elastyczne i oszczędzające czas połączenie dzięki Fast-Fix-System

  • Szczególnie stabilny dzięki zintegrowanemu marginesowi usztywniającemu.

  • Wszystkie elementy w odpowiednim rozmiarze

  • Opcjonalnie wyginanie bez elementów narożnych 

  • Idealny jako obrzeże trawnika lub obrzeże rabat

Kupuj wysokiej jakości metalowe obrzeża trawnikowe w sklepie internetowym

Nasze metalowe obrzeża trawnikowe imponują trwałością i atrakcyjnym wyglądem. Odporne na rdzę obramowania idealnie nadają się jako obramowania rabat lub trawników w Twoim ogrodzie.

 

Kupuj metalowe obrzeża trawnikowe i pasujące do nich akcesoria, takie jak narożniki, elementy końcowe czy kotwy gruntowe bezpośrednio w naszym sklepie. Oprócz niskich cen zyskują Państwo również szybką dostawę i doskonałą jakość produktów, która na pewno nie pozostawia nic do życzenia.

Masa/Wymiary: 100 cm x 17,5 cm x 1,5 mm

Długość montażowa: ok. 100 cm

Waga: 1,3 kg

 

Numer produktu 453855
Stan
Producent Green-Split
Kraj produkcji Niemcy
Zawartos 2 kawałek
Waga 1300 g
Wymiary 600×175×2mm

Das könnte Sie auch interessieren: